Златна медаља на 17. Међународном сајму образовања „Путокази“ у Новом Саду за ДУ „Дечија радост“ Ириг

У оквиру 17. Међународног сајма образовања „Путокази“ стручна комисија Новосадског сајма је оцењивала квалитет васпитно-образовних установа.

У Конгресном центру „Мастер“ у четвртак, 10. марта 2022. године уручена су признања. Међу награђеним предшколским установама је ДУ „Дечија радост“ Ириг која је ове године награђена златном медаљом за квалитет рада. Награду је испред колектива примила директорица Јелена Видановић.

Бројне награде на ликовним конкурсима, учешће у еколошким пројектима, луткарство, бројни образовни пројекти, иновативност  у раду, примена ИКТ-а, подстицање дечијег истраживања само су део онога што краси предшколску установу из Ирига.

„Овом наградом потврђујемо квалитет рада. Наставићемо да унапређујемо рад, да промишљамо и преиспитујемо праксу. Кроз партнерство са породицом и коришћењем свих ресурса из локалне заједнице ствараћемо инспиративну средину за децу која бораве у нашој установи.“